opony
-->
 

Laptopy używane - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Firmy   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Zobacz największą firmę oponiarską. Opony używane z Łodzi.
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Kamilnotebook

Opis:

Nasza firma istnieje od 1997 roku. Zajmujemy się importem i sprzedażą notebooków poleasingowych oraz akcesoriów. Sprzedajemy również przenośne drukarki. Pogwarancyjny serwis notebooków to nasz kolejny atut. Posiadamy matryce, płyty główne i ich elementy, napędy, pamięci i inne części. Regenerujemy baterie. Zawsze służymy radą i jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły, propozycje i oferty współpracy. Czekamy na listy i telefony...

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta spełniała wymagania naszych klientów. Dlatego sukcesywnie wprowadzamy do sprzedaży kolejne, nowe modele notebooków i akcesoriów. Przyjmujemy zamówienia wysyłane pocztą elektroniczną z dokładnym adresem odbiorcy i listą życzeń dotyczącą sprzętu. Telefonicznie skontaktujemy się z Państwem i potwierdzimy zamówienie oraz podamy termin wysyłki sprzętu. Możecie Państwo do nas zadzwonić i tą drogą złożyć zamówienie.
Firma STOLICA dostarczy przesyłkę pod ustalony uprzednio adres. W paczce znajdzie sie faktura VAT, którą trzeba podpisać i odesłać na nasz adres. Należność za przesyłkę należy uiścić kurierowi. Przesyłka nie zostanie wydana odbiorcy jeżeli nie zostanie wcześniej opłacona należność.

Kontakt:

TEL/FAX: 071 795 66 59 lub 0 801 003 306 (koszt 1 impulsu z całej Polski)


Salon Notebooków
ul. Drobnera 34
50-257 WROCŁAW

www.kamilnotebook.pl

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Magda
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 8
Dodane: 2007.11.08
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj